Nahrávání

 

CENÍKPrvní konzultace je zdarma!

Konzultace zdarma

Úplně prvních třicet minut je zdarma, abys viděl, zda je koučování pro Tebe to pravé. Spolu nahlédneme na Tvé téma novýma očima, třeba i objevíme nové možnosti a řešení.

Budeš tak mít možnost zjistit, zda i naše setkání má smysl a zda se chceš otevřít i hlubším tématům.

Cena: ZDARMA
Každé další setkání

Budeme se setkávat tak často a pravidelně, jak Ti to bude vyhovovat, zpravidla pak dvakrát do měsíce. Délka sezení je hodina, až hodina a půl v závislosti na hloubce tématu. Nehledím na hodinky a tak je cena pevně stanovená za sezení.

Cena sezení je stejná, ať už se spolu setkáme, nebo budeme on-line.

Standardní cena: 1800 Kč za sezení
Glampingový koučovací víkend

Chceš zažít skutečně intenzivní koučování? Glamping je pojem, který se šíří světem a jeho spojení s koučováním se přímo nabízí. Dva dny nabité koučinkem otevřou netušené možnosti všem, kdo si připadají ztracení ve světě. Nebudeš se muset starat vůbec o nic, vše zajistím. Prostě vypneš a zaměříš se sám na sebe v doprovodu profesionálního kouče.

Cena: DLE DOMLUVY
Firemní koučování

Cítíš, že Tvoje firma postrádá ten správný směr? Že se děje něco jinak a nevíš, co? Potřebuješ povzbudit své svěřence a pomoci jim k lepším výkonům? Chceš najít cestu, po které nepůjdeš sám, ale na které půjdete všichni spolu? Budu katalyzátorem změny.

Cena: DLE DOMLUVY
Koučovací balíčky

Celkem 12 koučovacích sezení ve třech měsících. Budeme se scházet pravidelně každý týden a společně dosáhneme přesně toho, co chceš.

Za tři měsíce se Tvůj svět kompletně změní.

 

Cena: 18 000 Kč